LamdaProCS - Gaming Community - Forum

Full Version: Unban pls , i am clean..
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
(09-30-2016, 07:58 PM)Umbrella Hunter Wrote: [ -> ]Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

UR S-- Dodgy
THREAD CLOSED FOR ME!!!
So "Cred' means "I" in romanian. wow <3
salutare prieatani, ce ma faci bre..?? cati ani aai..??
Asculta cu atentie
trebuie să postați evrytime demo-ul pentru a da Proff adminilor senior de pe forum, pentru a lua decizia finală. Big Grin
Google translate still getting used by humans am i right t215 Wink Wink ?
after a long time got a scope to write Romanian.. mauka milte hi mchakka maar diya.. :p

google transltae.. -_- bc i started my cs career playing in a romanian server..

still have lots of frnd in my fb list..

Fut Infamous.. now you will not find the meaning of this in google translate ask the romanian boy to tell you the meaning.. :p
The only thing that makes me think that u use it is that lovely word "every time" that u writed
PEACE (likeaboss)
(10-02-2016, 09:41 PM)/N~LegioN/^T__215 Wrote: [ -> ]salutare prieatani, ce ma faci bre..?? cati ani aai..??
Asculta cu atentie
trebuie să postați evrytime demo-ul pentru a da Proff adminilor senior de pe forum, pentru a lua decizia finală. Big Grin
Proff? Macat intelegi si tu romana =]]]]]]]]

(10-02-2016, 09:41 PM)/N~LegioN/^T__215 Wrote: [ -> ]salutare prieatani, ce ma faci bre..?? cati ani aai..??
Asculta cu atentie
trebuie să postați evrytime demo-ul pentru a da Proff adminilor senior de pe forum, pentru a lua decizia finală. Big Grin
Proff? Macat intelegi si tu romana =]]]]]]]]
Pages: 1 2